Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Обзор
172 000 €
336 402.76 лв.

(1 911 €, 3 737.59 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:07 на 6 май, 2026 год.
Обявата е посетена 64 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2021 г.

Описание на имота:

Агенция DOMI LUXE предлага за продажба тристаен апартамент в гр. Обзор, ул. Корал, в непосредствена близост до плажа, центъра на града и магазини.

Имотът е разположен в нова сграда с Акт 16 от 2021 г. и е напълно обзаведен, готов за нанасяне или отдаване под наем (краткосрочно или дългосрочно).

Разпределение на площ от 90 кв.м :

Коридор, две спални, просторна дневна с кухненска част, голяма тераса с излаз от дневната и втора просторна тераса с излаз от едната спалня.

Апартаментът е светъл, функционален и се намира на среден етаж, което го прави подходящ както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с добра доходност.

В сградата/комплекса:

Басейн

Барбекю зона

Поддържани общи части

Основни характеристики:

Площ: 90 кв.м

Етаж: 4 от 6

Две големи слънчеви тераси

Обзаведен

Ново строителство (2021)

Такса поддръжка: 6 /кв.м годишно

Локацията съчетава близост до морето и всички удобства идеален избор за ваканционен имот или инвестиция в недвижим имот в Обзор.

За допълнителна информация и организиране на оглед може да се обадите посоченият телефон за връзка.

Агенция DOMI LUXE съдейства на своите клиенти за отпускане на кредити при най-добри условия, извършва обстойна юридическа проверка на имота и изготвя всички необходими документи за сделката.

Код на обявата: 12452

СМЕНИ АДРЕС С НАС ДОКАТО ДРУГИТЕ ВСЕ ОЩЕ ТЪРСЯТ!
За контакт:
0882267076
Брокер:
Маринела Димитрова
0882267076
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СМЕНИ АДРЕСА
0898817392
СМЕНИ АДРЕСА logo
В imot.bg от 2024 г.
smeniadresabqla.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Бяла, Андрей Премянов 52
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Обзор
Обява: 1c177806925675399

172 000 €
336 402.76 лв.
История на цената
(1 911 €, 3 737.59 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Обзор